İzmir Westing House Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

White Westing House Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

White Westing House Servisi olarak White Westing House Beyaz eşya kategorisinde White Westing House Buzdolabı,White Westing House Çamaşır Makinesi,White Westing House Bulaşık Makinesi,White Westing House Fırın ve White Westing House cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta izmirbolgeservisi.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet White Westing House marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise White Westing House Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici White Westing House Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey White Westing House marka cihazınızı White Westing House Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

White Westing House Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

White Westing House Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine White Westing House Servisi olarak hizmet etmektedir.

White Westing House Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı White Westing House Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

White Westing House Buzdolabı Servisi , White Westing House Çamaşır Makinesi Servisi , White Westing House Bulaşık Makinesi Servisi, White Westing House Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri