İzmir Samsung Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

Samsung Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

Samsung Servisi olarak Samsung Beyaz eşya kategorisinde Samsung Buzdolabı, Samsung Çamaşır Makinesi, Samsung Bulaşık Makinesi,Samsung Fırın ve Samsung cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta izmirbolgeservisi.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Samsung marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Samsung Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Samsung Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Samsung marka cihazınızı Samsung Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Samsung Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Samsung Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Samsung Servisi olarak hizmet etmektedir.

Samsung Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı Samsung Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Servisi , Samsung Çamaşır Makinesi Servisi , Samsung Bulaşık Makinesi Servisi, Samsung Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri