İzmir Profilo Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

Profilo Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

Profilo Servisi olarak Profilo Beyaz eşya kategorisinde Profilo Buzdolabı,Profilo Çamaşır Makinesi,Profilo Bulaşık Makinesi,Profilo Fırın ve Profilo cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta izmirbolgeservisi.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Profilo marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Profilo Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Profilo Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Profilo marka cihazınızı Profilo Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Profilo Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Profilo Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Profilo Servisi olarak hizmet etmektedir.

Profilo Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı Profilo Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Profilo Buzdolabı Servisi , Profilo Çamaşır Makinesi Servisi , Profilo Bulaşık Makinesi Servisi, Profilo Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri