İzmir Midea Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

Midea Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

Midea Servisi olarak Midea Beyaz eşya kategorisinde Midea Buzdolabı, Midea Çamaşır Makinesi, Midea Bulaşık Makinesi, Midea Fırın ve Midea cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta izmirbolgeservis.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Midea marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Midea Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Midea Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Midea marka cihazınızı Midea Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Midea Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Midea Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Midea Servisi olarak hizmet etmektedir.

Midea Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı Midea Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Midea Buzdolabı Servisi, Midea Çamaşır Makinesi Servisi, Midea Bulaşık Makinesi Servisi, Midea Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri