İzmir İndesit Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

Indesit Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

Indesit Servisi olarak Indesit Beyaz eşya kategorisinde Indesit Buzdolabı,Indesit Çamaşır Makinesi,Indesit Bulaşık Makinesi,Indesit Fırın ve Indesit cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta izmirbolgeservisi.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Indesit marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Indesit Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Indesit Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Indesit marka cihazınızı Indesit Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Indesit Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Indesit Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Indesit Servisi olarak hizmet etmektedir.

Indesit Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı Indesit Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Indesit Buzdolabı Servisi , Indesit Çamaşır Makinesi Servisi , Indesit Bulaşık Makinesi Servisi, Indesit Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri