İzmir General Electric Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

General Electiric Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

General Electiric Servisi olarak General Electiric Beyaz eşya kategorisinde General Electiric Buzdolabı,General Electiric Çamaşır Makinesi,General Electiric Bulaşık Makinesi,General Electiric Fırın ve General Electiric cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta izmirbolgeservisi.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet General Electiric marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise General Electiric Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici General Electiric Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey General Electiric marka cihazınızı General Electiric Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

General Electiric Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

General Electiric Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine General Electiric Servisi olarak hizmet etmektedir.

General Electiric Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı General Electiric Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

General Electiric Buzdolabı Servisi , General Electiric Çamaşır Makinesi Servisi , General Electiric Bulaşık Makinesi Servisi, General Electiric Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri