İzmir Frigidaire Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

Frigidaire Electiric Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

Frigidaire Electiric Servisi olarak Frigidaire Electiric Beyaz eşya kategorisinde Frigidaire Electiric Buzdolabı,Frigidaire Electiric Çamaşır Makinesi,Frigidaire Electiric Bulaşık Makinesi,Frigidaire Electiric Fırın ve Frigidaire Electiric cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta izmirbolgeservisi.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Frigidaire Electiric marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Frigidaire Electiric Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Frigidaire Electiric Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Frigidaire Electiric marka cihazınızı Frigidaire Electiric Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Frigidaire Electiric Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Frigidaire Electiric Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Frigidaire Electiric Servisi olarak hizmet etmektedir.

Frigidaire Electiric Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı Frigidaire Electiric Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Frigidaire Electiric Buzdolabı Servisi , Frigidaire Electiric Çamaşır Makinesi Servisi , Frigidaire Electiric Bulaşık Makinesi Servisi, Frigidaire Electiric Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri