İzmir Electra Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

Electra Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

Electra Servisi olarak Electra Beyaz eşya kategorisinde Electra Buzdolabı, Electra Çamaşır Makinesi, Electra Bulaşık Makinesi, Electra Fırın ve Electra cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta izmirbolgeservis.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Electra marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Electra Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Electra Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Bundan sonra yapacağınız tek şey Electra marka cihazınızı Electra Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Electra Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Electra Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Electra Servisi olarak hizmet etmektedir.

Electra Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı Electra Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Electra Buzdolabı Servisi, Electra Çamaşır Makinesi Servisi, Electra Bulaşık Makinesi Servisi, Electra Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri