İzmir Bosch Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

Bosch Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

Bosch Servisi olarak Bosch Beyaz eşya kategorisinde Bosch Buzdolabı,Bosch Çamaşır Makinesi,Bosch Bulaşık Makinesi,Bosch Fırın ve Bosch cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta boschizmirservis.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Bosch marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Bosch Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Bosch Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Bosch marka cihazınızı Bosch Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Bosch Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Bosch Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Bosch Servisi olarak hizmet etmektedir.

Bosch Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı Bosch Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Bosch Buzdolabı Servisi , Bosch Çamaşır Makinesi Servisi , Bosch Bulaşık Makinesi Servisi, Bosch Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri