İzmir Aeg Servisi
Kredi KArtı İle Ödeme
Talep Formu
 İZMİR BÖLGE SERVİSİ

Aeg Teknik Servisi Çağrı Merkezi : 0232 264 2 265

Aeg Servisi olarak Aeg Beyaz eşya kategorisinde Aeg Buzdolabı,Aeg Çamaşır Makinesi,Aeg Bulaşık Makinesi,Aeg Fırın ve Aeg cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız nokta izmirbolgeservisi.com'a hoşgeldiniz.

Sorunla ilgili öncelikle "cihaz kitapçığında" olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız.Şayet Aeg marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Aeg Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Aeg Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir..Bundan sonra yapacağınız tek şey Aeg marka cihazınızı Aeg Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz.

Aeg Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur.

Aeg Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Aeg Servisi olarak hizmet etmektedir.

Aeg Servisini nasıl çağırabilirim ?

0232 264 2 265 numaralı Aeg Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Aeg Buzdolabı Servisi , Aeg Çamaşır Makinesi Servisi , Aeg Bulaşık Makinesi Servisi, Aeg Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz.


bulasik

Bulaşık Makinası Tamiri

buzdolabi

Buzdolabı Tamiri

camasir

Çamaşır Makinası Tamiri

televizyon

Televizyon Tamiri

klima

Klima Tamiri
kombi

Kombi Tamiri
kucuk-ev-aletleri

Küçük Ev Aletleri Tamiri
firin

Fırın Tamiri